Fototapety do sypialni

fototapety27.pl Sypialnia

Stworzenie w swojej sypialni wspaniałych warunków do odpoczynku i relaksu po ciężkim dniu jest podstawą w każdym domu, a żeby uzyskać doskonały efekt warto wyposażyć ją w fototapetę. Dostępna jest w naszym sklepie w różnorodnych motywach i sprzyja codziennemu wypoczynkowi dzięki oryginalnym grafikom. Kojąca zmysły panorama lasu bambusowego, czy relaksująca kompozycja kamieni i wody idealnie pasuje do wnętrza poświęconego odprężeniu.

Przed snem

Fototapety do sypialni utrzymane są w łagodnej kolorystyce, z jednej strony - pełnej witalności, z drugiej – kojącej zmysły. Charakteryzuje je także stonowane wzornictwo. W ofercie dostępne są modele przedstawiające rzeczywiste krajobrazy bądź kompozycje elementów, jak też egzemplarze inspirowane nimi. Dzięki temu można osiągnąć bardzo ciekawe efekty wizualne i zadbać o wyjątkową aurę w pomieszczeniu. Układając się do snu można oddać się fantazjom o kojącym masażu, odprężających zabiegach spa, czy podróży do krajów azjatyckich.

Wysoka jakość

Dodatkowym atutem prezentowanych fototapet do sypialni jest wysoka jakość wykonania. Pozwala na użytkowanie przez wiele lat. Jednocześnie nie stwarza trudności przy próbie zmiany aranżacji. W prosty sposób można oderwać ją od ściany i pokryć nowym wzorem. Dowolność w zakresie doboru wymiarów (maksymalnie: 122cmx100cm) daje duże możliwości aranżacji. Pozwala pokryć wzorem całą ścianę bądź stworzyć dekoracyjny pas. Bogaty wybór produktów umożliwia wybór grafiki i kolorystyki spójnej z aranżacją sypialni. W prosty sposób dodają atrakcyjności wnętrzu domowemu, jak też pokoju hotelowego.


Polecane fototapety do sypialni


Zachodzące słońce powoli ustępuje granatowej nocy. Ostatnie promienie delikatnie rozświetlają cały kadr, ukazując zacumowaną na brzegu łódź. A bambusowe kije zaprowadzają w całej kompozycji kadru porządek. Kolejny ciężki dzień za Tobą. Teraz pora w pełni się zrelaksować, zagłębiając spojrzenie w kolorze morza.

Turkusowa woda po której sunie tradycyjna łódź rybacka. A nad wszystkimi górują spowite mgłą skały. Spokojny charakter tej fototapety idealnie pasuje do sypialni, przynosząc pełne zrelaksowanie po dniu pełnym wyzwań i obowiązków.

Fototapeta w ciemnej tonacji, idealnie prezentuje się na centralnej ścianie sypialni. Intensywna barwa suszonej róży chińskiej kontrastuje tutaj z jasnym odcieniem drzewa bambusowego, dzięki czemu idealnie sprawdzi z meblami w odcieniach brązu i czerwieni.

Kolejny przykład konceptu opartego na kontraście. Tym razem zieleń drzewa bambusowego łączy się z czernią kamieni, tworząc intrygującą kompozycję idealnie prezentującą się z meblami w jasnym odcieniu.


Fototapeta do sypialni, dzięki której łatwiej będzie uzyskać wewnętrzny spokój i wyciszyć się od codziennego zgiełku. Utrzymana w delikatnej tonacji skomponowana jest z prostych elementów, tworzących przyciągającą wzrok kompozycję.

Piękna fototapeta do sypialni, dzięki której będziecie mogli przenieść w egzotyczny świat Japonii. Dominująca intensywna zieleń drzew bambusowych wypełni pomieszczenie przyjemną atmosferą, a prowadząca między nimi ścieżka powiększy wizualnie pokój.

Proste rozwiązania często okazują się tymi, które najbardziej przypadną nam do gustu. Okazuje się, że z pomalowanych patyczków można stworzyć ciekawą kompozycję, która stanie się przyjemną dla oka dekoracją sypialni.

Ta fototapeta do sypialni zachwyci nie tylko miłośników kultury Japonii. Rozłożone wachlarze o różnorodnych motywach: od utrzymanych w ciemnej tonacji po przedstawiające klasyczny motyw spienionej fali – to doskonała propozycja dla każdego amatora piękna.


Naprawdę doskonała fotografia, która dzięki interesującej kompozycji kadru, świetnie prezentuje się w sypialni. Mimo dominującej roli szarości, na pierwszy plan wysuwa się czerwień, nadająca ton całej strukturze.

Spokojny charakter tego zdjęcia idealnie pasuje do nastroju, jaki powinien panować w sypialni. Wiejski idylliczny krajobraz pozwoli w pełni się zrelaksować, a widok błękitnego nieba będzie szczególnie przyjemny w ponure jesienne dni.

A może wpuścić do swojej sypialni trochę impresjonizmu? Połyskująca w słońcu trzcina na tle spokojnie sunącej się wody to doskonały przykład uchwycenia delikatności natury, na które stać tylko najlepszych fotografików.

A może zamiast zdjęcia zdecydować się na grafikę? Ta wydawałoby się nieskomplikowana w swej strukturze fototapeta naprawdę świetnie wygląda w sypialni, o czym jednoznacznie świadczy motyw pełni księżyca.Lista produktów
Przepraszamy, serwis chwilowo niedostępny z powodu przeciążenia :(
Prosimy spróbować ponownie za kilka minut.